OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X Niedziela zwykła

11 czerwca 2023

 1. KALENDARZ LITURGICZNY:
  • Wtorek, 13 czerwca: Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.
  • Środa, 14 czerwca: Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • Piątek, 16 czerwca: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Sobota, 17 czerwca: Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 1. Gościmy dzisiaj dra Tomasza Fularza – wykładowcę bioetyki z Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Bóg zapłać za wspólną modlitwę z nami i za głoszone dzisiaj homilie.
 2. Składam serdeczne podziękowanie za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Podziękowania dla asysty, służby liturgicznej, niosących baldachim, feretrony  i nagłośnienie. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom od dzwonków, ich rodzicom oraz tym, którzy przynieśli do kościoła płatki kwiatów. Panu organiście dziękuję za oprawę muzyczną tej uroczystości i wszystkim parafianom za włączenie się w śpiew podczas przejścia procesji. Składam podziękowanie policjantom i policjantkom za sprawne zabezpieczenie naszego przejścia ulicami osiedla.
  Wam wszystkim, którzy przez modlitwę i udział w Uroczystości daliście wyraz swej wiary oraz tym, którzy przyczynili się do uświetnienia procesji – składam Bóg zapłać.
 3. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa, codziennie po wieczornej Mszy świętej.
 4. Okazja do Spowiedzi św. codziennie w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą.
 5. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki bezpośrednio po wieczornej Mszy św.  W sprawach pilnych proszę o kontakt pod numerem telefonu 698 992 439.

Copyright © 2016-1 Parafia pw. Św. Stefana we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl