OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Tydzień Zwykły

24 lipca 2022

 1. KALENDARZ LITURGICZNY
  • Poniedziałek, 25 lipca: Święto św. Jakuba, Apostoła oraz Wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców.
  • Wtorek, 26 lipca: Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  • Czwartek, 28 lipca: Wspomnienie św. Szarbela, kapłana.
  • Piątek, 29 lipca: Wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  • Sobota, 30 lipca: Wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła.
 1. Jutro, 25 lipca obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po Mszy św. o godz. 1800 będzie możliwość poświęcenia samochodów i innych pojazdów, a ofiary zebrane w tym dniu zostaną przekazane dla MIVA Polska, fundacji zajmującej się wspieraniem misjonarzy i pomocą w zakupie pojazdów dla nich.
 2. W zakrystii można zapisywać się na duchowych pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę. Zapisy trwają do końca lipca. Koszt 10 zł.
 3. CARITAS ARCHIDIECEZJI WROCLAWSKIEJ informuje: Są wolne miejsca na turnusy wypoczynkowe w ośrodku Caritas w Łebie. W cenie wyjazdu zagwarantowany jest 9-dniowy pobyt w ośrodku, pełne wyżywienie, podróż autokarem w obie strony, ubezpieczenie i opłata klimatyczna. Zapisy w Biurze Caritas i pod numerem telefonu: 664 456 585.
 4. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 zaprasza wszystkich zdrowych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska do oddawania krwi. Więcej informacji – jak przygotować się do oddawania krwi, gdzie i kiedy można oddawać krew – znajduje się na stronie internetowej: www.rckik.wroclaw.pl
 5. Okazja do Spowiedzi św. codziennie w tygodniu pół godziny przed Mszą św.
 6. Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W sprawach pilnych proszę o kontakt pod numerem telefonu 698 992 439.

Copyright © 2016-2024 Parafia pw. Św. Stefana we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl