OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V Niedziela Wielkanocna
15 maja 2022
- KALENDARZ LITURGICZNY:
-
- Poniedziałek, 16 maja: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Głównego Patrona Polski.
- Piątek, 20 maja: Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, kapłana.
- W przyszłą niedzielę, 22 maja, po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
- Przez cały miesiąc nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po wieczornej Mszy świętej.
- Okazja do Spowiedzi św. codziennie w tygodniu pół godziny przed Mszą św.
- Z racji beatyfikacji Służebnic Bożych Siostry M. Paschalis i IX Towarzyszek ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety, w dniu 11 czerwca br. w Hali Stulecia odbędzie się muzyczne uwielbienie Boga za dar tej beatyfikacji z modlitwą o uzdrowienie pod hasłem: „WIERNE MIŁOŚCI". Chętni do wzięcia udziału w tym wydarzeniu mogą zapisywać się w zakrystii po Mszach św. Bilety są za darmo.