wmbd 2019 250x100 09

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

27 czerwca 2021

Serdecznie dziękuje za wszelkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i do skarbonki, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.

2. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszam na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie o 18.30 (w niedzielę – o godz. 17.30).

3. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00. Taca z tego dnia, tzw. świętopietrze, przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich. W piątek okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej.

5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.00 - Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia.

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie w środę i piątek BEZPOŚREDNIO po Mszy św. wieczornej.