wmbd 2019 250x100 09

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

03 stycznia 2021

1. W pierwszą niedzielę Nowego Roku 2021 pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni. W każdej Eucharystii odkrywamy na nowo miłość Boga, który staje się dla każdego z nas „wiatykiem” czyli pokarmem na drogę. Uczmy się nieustannie dostrzegać tę perspektywę wieczności, w której już uczestniczymy od dnia naszych narodzin.

2. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego.

3. Zgodnie z decyzją księdza Metropolity Arcybiskupa Józefa Kupnego odnośnie przeprowadzenia odwiedzin duszpasterskich – tzw. kolędy - kierując się roztropnością duszpasterską, oraz poszanowaniem wszystkich obowiązujących aktualnie przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa w czasie epidemii postanawiam, że w tym roku zapraszam Was, drodzy parafianie, do kościoła na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynne dedykowane dla konkretnej ulicy. Msze św. będą sprawowane o godz. 18.00 - według podanego planu:

1). 7 stycznia – czwartek – ul. Tarnogajska

2). 8 stycznia – piątek – ul. Złotostocka

3). 11 stycznia – poniedziałek – ul. Kamieniecka

4). 12 stycznia – wtorek – ul. Ząbkowicka

5). 13 stycznia – środa – ul. Ziębicka i Klimasa (budynek naprzeciw skarbowki)

6). 14 stycznia – czwartek – ul. Gazowa

7). 15 stycznia – piątek – ul. Międzyleska

8). 18 stycznia – poniedziałek – ul. Klimasa – blok 37 i 39

9). 19 stycznia – wtorek – ul. Klimasa – blok 41 i 43

10). 20 stycznia – środa – ul. Klimasa – pozostałe bloki

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna TYLKO w piątek BEZPOŚREDNIO po Mszy św. wieczornej.