PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH W TYM TYGODNIU:
02 listopada 2025
2 listopada NIEDZIELA – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
800 †Stanisław Kania i zmarli z Rodziny oraz zmarli przyjaciele, znajomi i dusze w czyśćcu cierpiące – z prośbą o wieczne zbawienie.
1000 †Władysława(ƒ), †Józef oraz zmarli członkowie Rodziny z obu stron – aby Pan Bóg okazał im swoje Miłosierdzie.
1200 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca – o potrzebne łaski przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej oraz o łaskę nieba dla zmarłych członków Wspólnoty.
3 listopada PONIEDZIAŁEK
1800 Msza za zmarłych (ul. Ziębicka i Ząbkowicka).
4 listopada WTOREK Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
1800 Msza za zmarłych (ul. Złotostocka i Kamieniecka).
1800 †Andrzej Krzywda (1. rocz. śm.) – z prośbą o łaskę nieba.
5 listopada ŚRODA
1800 Msza za zmarłych (ul. Tarnogajska i Gazowa).
6 listopada CZWARTEK Pierwszy czwartek miesiąca.
1800 Msza za zmarłych (ulice: ks. Cz. Klimasa, Międzyleska oraz karty wypominkowe spoza parafii i bez napisanej nazwy ulicy).
1800 †Tomasz Miś (int. od Syna z Rodziną) – z prośbą o Boże Miłosierdzie.
7 listopada PIĄTEK Pierwszy piątek miesiąca.
1800 W intencji Danuty z okazji urodzin – z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
8 listopada SOBOTA
1800 †Joanna Malina–Goleniowska – z prośbą o radość wieczną.
9 listopada XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
800 W intencji Marii – z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo w czasie ciężkiej choroby; z prośbą o Boże prowadzenie, opiekę Matki Bożej oraz dalsze łaski.
1000 O przebaczenie win zmarłym z Rodzin: Lenius, Podgrudnych, Baran, Koprowskich, Modliszewskich, Stempin, Goryń, Stasiak, Hetman, Majewskich i Deckwirth.
1200 ††Rodzice z obu stron, ††Bracia, ††Siostry, ††Szwagrowie oraz pozostali zmarli z Rodziny i wszyscy Przodkowie – z prośbą o radość wieczną.