PORZĄDEK  MSZY ŚWIĘTYCH W TYM TYGODNIU:
28 stycznia 2024

 

28 stycznia IV NIEDZIELA ZWYKŁA

800 W intencji Aleksandry – z prośbą o szczęśliwą podróż, pobyt i powrót do domu.

1000 †Władysława (ƒ), †Józef BEDNARZ oraz zmarli członkowie Rodziny z obu stron.

1200 Prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Justyny z okazji urodzin. 


29 stycznia PONIEDZIAŁEK

1800 W intencji ks. Proboszcza, o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego oraz z prośbą o opiekę Matki Najświętszej (int. od Róż Różańcowych z parafii św. Stefana na Tarnogaju).


30 stycznia WTOREK

1800 O dary Ducha Świętego w wypełnianiu przyrzeczeń Chrztu Świętego oraz o opiekę Matki Bożej i Świętego Józefa dla Piotra.


31 stycznia ŚRODA Wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

1800 W intencji: ks. Michała i ks. Pawła – o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz o świętość życia i umocnienie w powołaniu.  


1 lutego CZWARTEK Pierwszy czwartek miesiąca.

1800 Podziękowanie za otrzymane łaski w Rodzinie; przeproszenie za wszystkie grzechy i zaniedbania popełnione w Rodzinie; z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny.


2 lutego PIĄTEK Święto Ofiarowania Pańskiego. Pierwszy piątek miesiąca.

1800 W intencji Mariana z okazji urodzin – z prośbą o potrzebne łaski: zdrowie i Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia.


3 lutego SOBOTA Wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika oraz wspomnienie św. Oskara, biskupa.

1800 †Marian, †Michał oraz zmarłe dzieci – z prośbą o Miłosierdzie Boże.


4 lutego V NIEDZIELA ZWYKŁA

800 W intencji Antoniny, z okazji 1. rocz. urodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla dziecka i jej Rodziców.

1000 W intencji Beaty z okazji urodzin – dziękując Bogu za wyleczenie z ciężkiej choroby oraz za opiekę Matki Bożej; z prośbą o dalsze łaski, błogosławieństwo Boże, opiekę Najświętszej Maryi Panny oraz Anioła Stróża.

1200 W intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca – dla żyjących o potrzebne łaski i zdrowie, a dla zmarłych wypraszamy Miłosierdzie Boże.  

Copyright © 2016-2024 Parafia pw. Św. Stefana we Wrocławiu. All Rights Reserved. Powered by Perucki.pl